0235.300H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.300H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0235.300H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0235.300H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0235.300Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0235.300H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2760 pcs Datuen fitxa 0235.300H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0235.300H-
235.300H
H235.300
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.033 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.6 Ohms
Uneko balorazioa 300mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0235.300HXE
0235.300HXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 6054 pcs
Deskarga: 0235.300HXE.pdf
RFQ
0235.300HXEP
0235.300HXEP