023401.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023401.6MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023401.6MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023401.6MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023401.6MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023401.6MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139229 pcs Datuen fitxa 023401.6MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 234 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 023401.6XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 6.14 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0884 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
023401.6M
023401.6M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Stockean: 3740 pcs
Deskarga: 023401.6M.pdf
RFQ
023401.6MXP
023401.6MXP
Stockean: 110627 pcs
Deskarga: 023401.6MXP.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM