023306.3MXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023306.3MXW
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Fitxak: 023306.3MXW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
023306.3MXWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023306.3MXW fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5854 pcs Datuen fitxa 023306.3MXW.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 233 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm