023302.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023302.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023302.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM
Fitxak: 023302.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023302.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023302.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137936 pcs Datuen fitxa 023302.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 233 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 023302.5XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 17.045 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0521 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 10kA Homologazioak CE, CSA, KC, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
023303.5M
023303.5M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Stockean: 5392 pcs
Deskarga: 023303.5M.pdf
RFQ
023303.5MXE
023303.5MXE
Stockean: 3995 pcs
Deskarga: 023303.5MXE.pdf
RFQ
023302.5MXW
023302.5MXW
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM
Deskarga: 023302.5MXW.pdf
Deskarga: 023302.5MXE.pdf