023206.3MXF5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023206.3MXF5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023206.3MXF5P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.023206.3MXF5P.pdf2.023206.3MXF5P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023206.3MXF5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023206.3MXF5P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81975 pcs Datuen fitxa 1.023206.3MXF5P.pdf2.023206.3MXF5P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 232 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 23206.3MXF5P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 90.415 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0102 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, KC, PSE