023201.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023201.6MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023201.6MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023201.6MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023201.6MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023201.6MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209760 pcs Datuen fitxa 023201.6MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 232 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 023201.6XP
23201.6P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 6.96 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0537 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, KC, PSE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
023201.6MXF5P
023201.6MXF5P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Stockean: 82851 pcs
Deskarga: 023201.6MXF5P.pdf
RFQ
023201.6M
023201.6M