0232003.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232003.MX125P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0232003.MX125P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM
Fitxak: 0232003.MX125P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0232003.MX125Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0232003.MX125P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3A 125VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204230 pcs Datuen fitxa 0232003.MX125P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 232 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0232003MX125P
232003.MX125P
232003MX125P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 17.19 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0226 Ohms
Uneko balorazioa 3A Kolore -