| Zenbakiaren zenbakia | 0232001.MX125P | fabrikatzailea | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| deskribapena | FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 199359 pcs | Datuen fitxa | 0232001.MX125P.pdf |
| Tentsioaren balorazioa - AC | 125V | Tamaina / dimentsioa | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Series | 232 | Erantzun Denbora | Medium |
| Packaging | Bulk | Pakete / kasua | 5mm x 20mm |
| Beste izenak | 0232001MX125P 232001.MX125P 232001MX125P |
Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C |
| Muntaketa mota | Holder | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| I2t urtzea | 1.373 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant |
| Fuse mota | Cartridge, Glass | DC Erresistentzia hotza | 0.0923 Ohms |
| Uneko balorazioa | 1A | Kolore | - |