02301.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02301.25MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02301.25MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
Fitxak: 02301.25MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
02301.25MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02301.25MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113475 pcs Datuen fitxa 02301.25MXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Beste izenak 02301.25MXP-ND
0230125MXP
F4701
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.8
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.146 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC