023003.5MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023003.5MXSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023003.5MXSP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 023003.5MXSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023003.5MXSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023003.5MXSP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148532 pcs Datuen fitxa 023003.5MXSP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 110 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0312 Ohms
Uneko balorazioa 3.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC Homologazioak CE, CSA, PSE, UL