023003.5DRT3SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023003.5DRT3SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023003.5DRT3SP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 023003.5DRT3SP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
023003.5DRT3SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023003.5DRT3SP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155798 pcs Datuen fitxa 023003.5DRT3SP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Beste izenak 23003.5ST3P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 110
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0312 Ohms Uneko balorazioa 3.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC