023002.5DRT2W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023002.5DRT2W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023002.5DRT2W
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 023002.5DRT2W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
023002.5DRT2Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023002.5DRT2W fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3494 pcs Datuen fitxa 023002.5DRT2W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Series 230 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 23002.5DRT2
23002.5T2
23002.5T2W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 50 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0498 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, METI, UL