0230.750VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.750VXSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0230.750VXSP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0230.750VXSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0230.750VXSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0230.750VXSP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20390 pcs Datuen fitxa 0230.750VXSP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Beste izenak 230.750VXSP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.95
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.343 Ohms Uneko balorazioa 750mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC