0230.750DAT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.750DAT1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0230.750DAT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0230.750DAT1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0230.750DAT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0230.750DAT1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172112 pcs Datuen fitxa 0230.750DAT1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Series 230 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 230.750DAT1P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.95 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.343 Ohms
Uneko balorazioa 750mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL