0230.600HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.600HXW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0230.600HXW
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0230.600HXW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0230.600HXWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0230.600HXW fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3242 pcs Datuen fitxa 0230.600HXW.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Series 230 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 230.600
230.600W
H230.600
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.75 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.477 Ohms
Uneko balorazioa 600mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL