0230.250HXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0230.250HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0230.250HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0230.250HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
  • Mezua
0230.250HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0230.250HXP fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159499 pcs Datuen fitxa 0230.250HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Series 230 RoHS egoera Bulk
Erantzun Denbora Cartridge, Glass polarizazio Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 350A AC, 10kA DC
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 0230.250HXP deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
DC Erresistentzia hotza 0.216 Uneko balorazioa 250mA
Oraina - Ihesaldia 125V Kolore -