0230.250DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.250DRT1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0230.250DRT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0230.250DRT1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0230.250DRT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0230.250DRT1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164333 pcs Datuen fitxa 0230.250DRT1P.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Beste izenak 230.250T1P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.216
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 2.43 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0230.250DRT2SP
0230.250DRT2SP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Stockean: 162613 pcs
Deskarga: 0230.250DRT2SP.pdf
RFQ
0230.250DRT2SW
0230.250DRT2SW
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
Stockean: 3271 pcs
Deskarga: 0230.250DRT2SW.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: MATING CONNECTOR
Deskarga:
0230-A
0230-A
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: BOX PLASTIC BLACK 5.01"LX4.25"W
Deskarga: 0230-A.pdf
deskribapena: MATING CONNECTOR
Deskarga:
0230
deskribapena: ELECTRONIC COVER 5X4.25" BLACK
Deskarga: 0230.pdf
Stockean: 954 pcs
0230.250DRT1W
0230.250DRT1W