02291.25VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02291.25VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02291.25VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
Fitxak: 02291.25VXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
02291.25VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02291.25VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29933 pcs Datuen fitxa 02291.25VXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 229
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 2291.25VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 9.8
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.146 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: TE Connectivity Measurement Specialties
deskribapena: SENSOR LVDT READOUT/CONTRLR DUAL
Stockean: 3538 pcs
Deskarga: 02291335-000.pdf
RFQ
02292.25HXP
02292.25HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Stockean: 116004 pcs
Deskarga: 02292.25HXP.pdf
RFQ
02291.25MXSP
02291.25MXSP
deskribapena: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC