022903.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022903.5H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 022903.5H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
Fitxak: 022903.5H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
022903.5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 022903.5H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3131 pcs Datuen fitxa 022903.5H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 229 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 022903.5
022903.5M
229 03.5(BULK)
22903.5(BULK)
F669
H22903.5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 110 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.031 Ohms
Uneko balorazioa 3.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, METI, UL