0229.750MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.750MXSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0229.750MXSP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0229.750MXSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0229.750MXSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0229.750MXSP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230415 pcs Datuen fitxa 0229.750MXSP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 229
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.95 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.343 Ohms
Uneko balorazioa 750mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC Homologazioak CE, CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0229.800M
0229.800M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 800MA 250VAC 2AG