0229.600HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.600HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0229.600HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0229.600HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0229.600HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0229.600HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122404 pcs Datuen fitxa 0229.600HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 229
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 0229.600HXP-ND
229.600P
F7919
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.75
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.4805 Ohms Uneko balorazioa 600mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC