0229.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.250H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0229.250H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
Fitxak: 0229.250H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0229.250Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0229.250H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4713 pcs Datuen fitxa 0229.250H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 229 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0229.250
0229.250M
229 .250(BULK)
229.250(BULK)
F660
H229.250
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.216 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2.41 Ohms
Uneko balorazioa 250mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0229.250MXSP
0229.250MXSP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Stockean: 122314 pcs
Deskarga: 0229.250MXSP.pdf
RFQ
0229.250HXP
0229.250HXP
Stockean: 138722 pcs
Deskarga: 0229.250HXP.pdf
RFQ
02286
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: ROLOC D/F COOL RUNNING DISC PAD
Deskarga: 02286.pdf
0229.250HXSP
0229.250HXSP
Deskarga: 0229.250HXSP.pdf
0229.250VXP
0229.250VXP
Deskarga: 0229.250VXP.pdf
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: AP,STR,SNB,RA,CM
Stockean: 739 pcs
Deskarga:
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Deskarga: 02281781.pdf
0229.250HXS
0229.250HXS
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
Deskarga: 0229.250HXS.pdf
deskribapena: AP,STR,SNB,RA,CM
Deskarga:
0229.250MXP
0229.250MXP
Deskarga: 0229.250MXP.pdf
Stockean: 765 pcs
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 75W