022503.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022503.5VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 022503.5VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 022503.5VXP.pdf
  • Mezua
022503.5VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 022503.5VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48585 pcs Datuen fitxa 022503.5VXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 225
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 22503.5VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 6.7
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0265 Ohms Uneko balorazioa 3.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
022502.5HXP
022502.5HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Stockean: 138602 pcs
Deskarga: 022502.5HXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: CONN TERM BLK DISCONN 12-26AWG
Stockean: 6491 pcs
Deskarga: 0225360000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 14.17"L X 6.3"W
Deskarga: 02251000.pdf
022502.5VXP
022502.5VXP
Deskarga: 022502.5VXP.pdf
022502.5MXP
022502.5MXP
Deskarga: 022502.5MXP.pdf
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 10.04"X9.84"
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Deskarga: 022503.5HXP.pdf
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 11.81"LX9.06"W
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 15.75"X9.84"
Stockean: 914 pcs
Deskarga: 022503.5MXP.pdf
022503.5H
022503.5H
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
Deskarga: 022503.5H.pdf