0225004.VXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225004.VXUP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225004.VXUP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG
Fitxak: 0225004.VXUP.pdf
  • Mezua
0225004.VXUPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225004.VXUP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36498 pcs Datuen fitxa 0225004.VXUP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 225 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0225004VXUP
225004.VXUP
225004VXUP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 9.4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.024 Ohms
Uneko balorazioa 4A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 500A Homologazioak CE, CSA, PSE, UL