022403.5VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022403.5VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 022403.5VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 022403.5VXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
022403.5VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 022403.5VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27039 pcs Datuen fitxa 022403.5VXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Series 224
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Beste izenak 22403.5VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 6.7
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0265 Ohms Uneko balorazioa 3.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 9.45"L X 4.72"W
Stockean: 3182 pcs
Deskarga: 02242000.pdf
RFQ
022403.5HXW
022403.5HXW
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
Stockean: 3063 pcs
Deskarga: 022403.5HXW.pdf
RFQ
022403.5DRT2W
022403.5DRT2W
Deskarga: 022403.5DRT2W.pdf
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 4.72"W
Deskarga: 02246000.pdf
022403.5DRT3W
022403.5DRT3W
Deskarga: 022403.5DRT3W.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: INTERFACE MOD HDR 60POS 12-26AWG
Stockean: 628 pcs
022403.5MXP
022403.5MXP
deskribapena: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Deskarga: 022403.5MXP.pdf
0225
fabrikatzaileak: Davies Molding, LLC.
deskribapena: BOX ABS BLACK 4.03"L X 2.92"W
022403.5DRT3P
022403.5DRT3P
Deskarga: 022403.5DRT3P.pdf
022403.5HXP
022403.5HXP
Deskarga: 022403.5HXP.pdf
02244N
02244N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: GAUGE,DEPTH 8",#211,203MM