022402.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022402.5HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 022402.5HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 022402.5HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
022402.5HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 022402.5HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118441 pcs Datuen fitxa 022402.5HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Series 224
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Beste izenak 0224025HXP
22402.5P
F2445
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.68
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0372 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
022402.5HXW
022402.5HXW
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG