0224.750DRT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.750DRT2P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0224.750DRT2P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0224.750DRT2P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0224.750DRT2Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0224.750DRT2P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84299 pcs Datuen fitxa 0224.750DRT2P.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Series 224
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Beste izenak 224.750T2P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.05
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.152 Ohms Uneko balorazioa 750mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC