0224.375DRT3W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.375DRT3W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0224.375DRT3W
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
Fitxak: 0224.375DRT3W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0224.375DRT3Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0224.375DRT3W fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4987 pcs Datuen fitxa 0224.375DRT3W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 224 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Beste izenak 224.375DRT3W
224.375T3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.171 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.395 Ohms
Uneko balorazioa 375mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL