0224.250DRT3P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.250DRT3P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0224.250DRT3P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0224.250DRT3P.pdf
  • Mezua
0224.250DRT3Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0224.250DRT3P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5904 pcs Datuen fitxa 0224.250DRT3P.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Series 224
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Beste izenak 224.250T3P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.03
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 1.15 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC