0224.100MXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0224.100MXW
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Fitxak: 0224.100MXW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0224.100MXWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0224.100MXW fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6534 pcs Datuen fitxa 0224.100MXW.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Series 224 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.00075
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 6.15 Ohms Uneko balorazioa 100mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A