0224.100DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.100DRT1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0224.100DRT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0224.100DRT1P.pdf
  • Mezua
0224.100DRT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0224.100DRT1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3547 pcs Datuen fitxa 0224.100DRT1P.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Series 224
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Beste izenak 224.100T1P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.00075
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 6.15 Ohms Uneko balorazioa 100mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 7.87"L X 4.72"W
Stockean: 2748 pcs
Deskarga: 02237000.pdf
RFQ
0224.100DRT1W
0224.100DRT1W
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Stockean: 3355 pcs
Deskarga: 0224.100DRT1W.pdf
RFQ
0224.100HXP
0224.100HXP
deskribapena: FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Deskarga: 0224.100HXP.pdf
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 4.72"W
Deskarga: 02238094.pdf
0224.100DRT3W
0224.100DRT3W
Deskarga: 0224.100DRT3W.pdf
deskribapena: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 3.15"W
0224.100DRT2P
0224.100DRT2P
Deskarga: 0224.100DRT2P.pdf
0224.100DRT2W
0224.100DRT2W
Deskarga: 0224.100DRT2W.pdf
0224.100DRT3P
0224.100DRT3P