021902.5MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021902.5MXAEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021902.5MXAEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 021902.5MXAEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
021902.5MXAEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021902.5MXAEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106503 pcs Datuen fitxa 021902.5MXAEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 219XA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 021902.5XAEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 138 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0305 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 150A Homologazioak CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
021906.3M
021906.3M
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Stockean: 6119 pcs
Deskarga: 021906.3M.pdf
RFQ
021902.5MXAE
021902.5MXAE
deskribapena: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM