0219.250MXAE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.250MXAE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0219.250MXAE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0219.250MXAE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0219.250MXAEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0219.250MXAE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4586 pcs Datuen fitxa 0219.250MXAE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 219XA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0219.250MXAE- Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.54 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.0495 Ohms
Uneko balorazioa 250mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 150A Homologazioak CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0219.200MXE
0219.200MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 4094 pcs
Deskarga: 0219.200MXE.pdf
RFQ
0219.250MXA
0219.250MXA
deskribapena: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM