0219.050MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.050MXAEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0219.050MXAEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0219.050MXAEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0219.050MXAEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0219.050MXAEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51265 pcs Datuen fitxa 0219.050MXAEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 219XA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0219.050XAEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.017 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 21.292 Ohms
Uneko balorazioa 50mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 150A Homologazioak CE, SEMKO, UL