02183.15HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02183.15HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02183.15HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02183.15HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
02183.15HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02183.15HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93379 pcs Datuen fitxa 02183.15HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 2183.15
2183.15P
2183.15XP
F2430
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 38.15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0173 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE