02181.25MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02181.25MXBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02181.25MXBP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.02181.25MXBP.pdf2.02181.25MXBP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
02181.25MXBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02181.25MXBP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202907 pcs Datuen fitxa 1.02181.25MXBP.pdf2.02181.25MXBP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 2181.25MXBP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 12.65 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0446 Ohms
Uneko balorazioa 1.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE