021802.5MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021802.5MXBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021802.5MXBP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.021802.5MXBP.pdf2.021802.5MXBP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
021802.5MXBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021802.5MXBP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180524 pcs Datuen fitxa 1.021802.5MXBP.pdf2.021802.5MXBP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 23.25
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0219 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A