021801.6MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021801.6MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021801.6MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 021801.6MRET1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
021801.6MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021801.6MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95344 pcs Datuen fitxa 021801.6MRET1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 021801.6MRET1P-ND
21801.6MRET1P
F10759TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 23.35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0336 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CE, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE