0218.500HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.500HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0218.500HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0218.500HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0218.500HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0218.500HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88985 pcs Datuen fitxa 0218.500HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0218500HXP
218.500P
218.500XP
F2416
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.37 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE