0218.125TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.125TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0218.125TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0218.125TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0218.125TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0218.125TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15237 pcs Datuen fitxa 0218.125TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 218.125TP
218.125TXP
F4370
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.1465 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 4.2 Ohms
Uneko balorazioa 125mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, KC, SEMKO, UL, VDE