0218.100MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.100MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0218.100MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0218.100MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0218.100MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0218.100MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6806 pcs Datuen fitxa 0218.100MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 218 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)