02173.15VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02173.15VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02173.15VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.02173.15VXP.pdf2.02173.15VXP.pdf3.02173.15VXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
02173.15VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02173.15VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47445 pcs Datuen fitxa 1.02173.15VXP.pdf2.02173.15VXP.pdf3.02173.15VXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 2173.15VXP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 17.72 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0224 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0218.032MRET1P
0218.032MRET1P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 60209 pcs
Deskarga: 0218.032MRET1P.pdf
RFQ
02173.15MXBP
02173.15MXBP
deskribapena: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM