021706.3MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021706.3MXBP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021706.3MXBP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.021706.3MXBP.pdf2.021706.3MXBP.pdf3.021706.3MXBP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
021706.3MXBPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021706.3MXBP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186896 pcs Datuen fitxa 1.021706.3MXBP.pdf2.021706.3MXBP.pdf3.021706.3MXBP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 21706.3MXBP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 62.465 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0095 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 63A Homologazioak BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE