021701.6TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021701.6TXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021701.6TXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.021701.6TXP.pdf2.021701.6TXP.pdf3.021701.6TXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
021701.6TXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021701.6TXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370409 pcs Datuen fitxa 1.021701.6TXP.pdf2.021701.6TXP.pdf3.021701.6TXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0217016TXP
21701.6TP
21701.6TXP
F4259
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 4.615 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0528 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE