021612.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021612.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021612.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 021612.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
021612.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021612.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49875 pcs Datuen fitxa 021612.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 021612.5MXEP-ND
21612.5MXEP
F6781
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 235 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0057 Ohms
Uneko balorazioa 12.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1.5kA Homologazioak CE, CSA, PSE, TUV, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02161015.MXP
02161015.MXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 5X20MM
Stockean: 77077 pcs
Deskarga: 02161015.MXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOX FIBERGLASS GRY 10.24"LX6.3"W
Stockean: 2049 pcs
Deskarga: 021626090.pdf
RFQ
021612.5MRET1P
021612.5MRET1P
deskribapena: FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 5X20MM
Deskarga: 021612.5MRET1P.pdf
02163.15H
02163.15H
deskribapena: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM