02161.25MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02161.25MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02161.25MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 02161.25MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
02161.25MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02161.25MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4907 pcs Datuen fitxa 02161.25MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)