021601.6MXR24SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 021601.6MXR24SPP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.021601.6MXR24SPP.pdf2.021601.6MXR24SPP.pdf
  • Mezua
021601.6MXR24SPPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 021601.6MXR24SPP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219775 pcs Datuen fitxa 1.021601.6MXR24SPP.pdf2.021601.6MXR24SPP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 21601.6MXR24SPP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 1.005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.1112 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -