0216.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.630MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0216.630MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0216.630MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0216.630MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0216.630MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89013 pcs Datuen fitxa 0216.630MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 216.630XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.175 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.465 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1.5kA Homologazioak CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0216.630TXP
0216.630TXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 70732 pcs
Deskarga: 0216.630TXP.pdf
RFQ
0216.630MXE
0216.630MXE