0216.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.125MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0216.125MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0216.125MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0216.125MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0216.125MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42253 pcs Datuen fitxa 0216.125MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Series 216 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 0216.125MXEP-ND
216.125XEP
F6239
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00546 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 3.675 Ohms
Uneko balorazioa 125mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 1.5kA Homologazioak CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0216.125TXP
0216.125TXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 98765 pcs
Deskarga: 0216.125TXP.pdf
RFQ
0216.160HXP
0216.160HXP
deskribapena: FUSE CERAMIC 160MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 57812 pcs
Deskarga: 0216.160HXP.pdf
RFQ
0216.125MXE
0216.125MXE