02153.15MXF38P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXF38P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02153.15MXF38P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.02153.15MXF38P.pdf2.02153.15MXF38P.pdf
  • Mezua
02153.15MXF38Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02153.15MXF38P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60286 pcs Datuen fitxa 1.02153.15MXF38P.pdf2.02153.15MXF38P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 215 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial Bend Cylinder
Beste izenak 2153.15MXF38P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 43.255 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0283 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -